Slitina, Celková výška 34 cm. Signováno Kryštůfek.
Stav: Poškozeno.
o autorovi: 1932 – 2016
Sochař, pedagog. Studoval na Odborné škole keramické u V. Vokálka a na AVU u prof. Landy, byl také aspirantem u K. Lidického. Od r. 1972 vedl speciálku reliéfu a medaile na AVU v Praze. Od r. 1991 učil na Soukromé mistrovské škole uměleckého designu v Praze. Věnoval se drobné komorní plastice i monumentální realizaci, v centru jeho zájmu stojí motiv ženy. Jeho díla jsou zastoupena v NG v Praze, Galerii hl. m. Prahy a jinde.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč.