Jiří Kroha - Kubistická váza

Dřevo, výška: 22 cm. Značeno K.

Stav: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

74640. Kubistická váza
Dražba ukončena:13.03.2022 20:33:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč