Kombinovaná technika, 20x25 cm. Signováno vpravo dole Kristen. Rámováno.
o autorovi: 1969
Malíř autodidakt. Nejprve působil jako výtvarník v textilním průmyslu, umění se začal naplno věnovat v r. 1996. Studiem mistrů krajinářů došel k vlastnímu výtvarnému projevu. Umělecký zájem rozděluje především mezi krajinu a zátiší. Dominantní úlohu u něj sehrávají barvy, svým tónem vyjadřující atmosféru díla, nejčastěji maluje akrylovými barvami.