Jiří Kristen - Telč

Kombinovaná technika, 20x25 cm. Signováno vpravo dole Kristen. Rámováno.

o autorovi: 1969
Malíř autodidakt. Nejprve působil jako výtvarník v textilním průmyslu, umění se začal naplno věnovat v r. 1996. Studiem mistrů krajinářů došel k vlastnímu výtvarnému projevu. Umělecký zájem rozděluje především mezi krajinu a zátiší. Dominantní úlohu u něj sehrávají barvy, svým tónem vyjadřující atmosféru díla, nejčastěji maluje akrylovými barvami.

Jiří Kristen
306170. Telč
Dražba ukončena:20.09.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 10.09.2020 22:10:34 305
500 Kč 10.09.2020 12:11:31 4450