Jiří Kramara - The Collision at Sea

Olej na překližce, 20x17 cm. Monogramováno vlevo dole JK. Rámováno.

o autorovi: 1952

69906. The Collision at Sea
Dražba ukončena:15.12.2021 21:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč