Jiří Kolář - Pocta Františku Hudečkovi

Koláž, 13x18 cm. Signováno vzadu Kolář. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Papír mírně poškozen.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1914 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč

91453. Pocta Františku Hudečkovi
Dražba ukončena:29.03.2023 21:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč