Jiří Kolář - Cavalerie royale - Královská kavalérie

Barevná litografie, 45x60 cm. 32/75. Signováno vpravo dole Jiří Kolář 86. Rám, sklo.

o autorovi: 1914 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč

21721. Cavalerie royale - Královská kavalérie
Dražba ukončena:19.09.2018 18:57:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč