Jiří Kaucký - Jindřichův Hradec

Olej na plátně, 32x42 cm. Signováno vlevo dole J. Kaucký 1927. Rámováno.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1880 – 1935
Malíř. Studoval kreslení na UMPRUM u J. Schikanedera a na AVU v Praze u V. Hynaise. Žil a pracoval v Jindřichově Hradci, také jako restaurátor zámecké výzdoby zámků v J. Hradci a Červené Lhotě. Vystavoval od r. 1908. Maloval podobizny, krajiny, architekturu i zátiší.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

Jiří Kaucký
129593. Jindřichův Hradec
Zbývá:9 dnů, 16 hodin
Konec dražby:24.11.2024 21:26:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:600 Kč

600 Kč 14.11.2024 18:03:36 1252
500 Kč 14.11.2024 16:37:59 6264