Jiří Karmazín - Vzpomínka na Itálii

Olej na kartonu, 38x38 cm. Signováno vpravo dole Karmazín 1978. Rámováno.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1932-2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

114381. Vzpomínka na Itálii
Dražba ukončena:25.04.2024 22:54:37
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč