Jiří Karmazín - Růže ve váze

Olej na plátně na dřevěné desce, 35x29 cm, signováno vpravo dole Karmazín, nerámováno.

o autorovi: 1932-2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

10247. Růže ve váze
Dražba ukončena:27.04.2017 21:26:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč