Jiří Karmazín - Ovocné zátiší

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 16x48 cm. Signováno vpravo dole Karmazín. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1932-2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

57512. Ovocné zátiší
Dražba ukončena:01.04.2021 22:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč