Jiří Karmazín - Na poli

Olej na plátně, 53x65 cm, signováno vpravo dole Karmazín, rám.

o autorovi: 1932-2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

10245. Na poli
Dražba ukončena:27.04.2017 21:31:12
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč