Jiří Karmazín - Muzikanti s oslem

Kombinovaná technika, 68x100 cm. Signováno vpravo dole Karmazín 77. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1932-2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

34143. Muzikanti s oslem
Dražba ukončena:27.06.2019 21:52:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč