Jiří Karmazín - Dívka s ptáčkem

Olej na plátně, 100x70 cm. Signováno vpravo dole Karmazín 1976. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

o autorovi: 1932-2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

34128. Dívka s ptáčkem
Dražba ukončena:27.06.2019 21:39:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč