Olej na sololitu, 10x13 cm. Signováno vpravo nahoře Kaloč Jiří. Rámováno.
o autorovi: 1943
Narodil se v Sezimově Ústí. Studoval v Praze AVU u prof. Součka. Ve své tvorbě se věnuje hlavně krajinomalbě. Inspirací mu je krajina Orlických hor. Jeho dílo je součástí veřejných i soukromých sbírek. Za svou tvorbu získal řadu ocenění jak doma, tak v zahraničí. Tvořil se svou manželkou Blankou, která byla rovněž malířkou.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč