Jiří Kafka - Únor 2024

Olej na plátně, 50x50 cm, Signováno vpravo dole Kafka 2024. Nerámováno.

Stav: Bez poškození

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

114513. Únor 2024
Dražba ukončena:14.04.2024 20:33:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč