Jiří Kafka - Souhvězdí Panny

Olej na plátně, 40x40 cm, Signováno vpravo dole Kafka. Rámováno.

Stav: Bez poškození

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

116166. Souhvězdí Panny
Dražba ukončena:19.05.2024 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 19.05.2024 19:56:54 15565
500 Kč 19.05.2024 10:47:24 14918