Jiří Kafka - Sněhurka pere trpaslíkům spodky

Olej na plátně, 40x40 cm, Signováno vpravo dole Kafka 2023. Nerámováno.

Stav: Bez poškození

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

116073. Sněhurka pere trpaslíkům spodky
Dražba ukončena:12.05.2024 21:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč