Jiří Kafka - Nosič holí

Olej na plátně, 40x30 cm. Signováno vpravo dole Kafka 8/2025. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

92659. Nosič holí
Dražba ukončena:12.04.2023 21:48:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč