Jiří Kafka - Dám nebo nedám?

Olej na plátně, 40x40 cm, Signováno vpravo dole Kafka 2023. Rámováno.

Stav: Bez poškození

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

116288. Dám nebo nedám?
Dražba ukončena:19.05.2024 21:17:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč