Olej na kartonu, 50x36cm. Signováno vpravo dole Hudeček 46. Rám, sklo.
o autorovi: 1910 - 1971
Narodil se v Praze, byl adoptivním synem malíře Antonína Hudečka. Pracoval s ním v jeho ateliéru. Věnoval se hlavně krajinomalbě, kde mu inspirací byla Itálie, Beskydy a okolí Častolovic, kde žil. Tvořil i figurální práce, zátiší a grafiku.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.