Jiří Hudeček - Slunečnice ve váze

Olej na kartonu, 90x65 cm. Signováno vpravo dole Jiří Hudeček 1940. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 103 cm

o autorovi: 1910 - 1971
Narodil se v Praze, byl adoptivním synem malíře Antonína Hudečka. Pracoval s ním v jeho ateliéru. Věnoval se hlavně krajinomalbě, kde mu inspirací byla Itálie, Beskydy a okolí Častolovic, kde žil. Tvořil i figurální práce, zátiší a grafiku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

116177. Slunečnice ve váze
Dražba ukončena:19.05.2024 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 19.05.2024 20:04:21 10322
500 Kč 19.05.2024 10:47:50 14918