Jiří Hlína

23847. Maisel synagoge

popis: Olej na kartonu, 52x41 cm. Signováno vlevo dole J. Hlína 97. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.11.2018 19:26:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 11.10.2018 20:03:39 3092