Jiří Heřman - Ze Schönbornské zahrady

Olej na kartonu, 47x64 cm, signováno vpravo dole Jiří Heřman, rám.

Pozn.: Vzadu přípis. Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

17294. Ze Schönbornské zahrady
Dražba ukončena:28.03.2018 21:00:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč