Jiří Heřman - Uherské Hradiště

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Jiří Heřman. Rám.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

300281. Uherské Hradiště
Dražba ukončena:26.08.2019 20:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč