Jiří Heřman - Uherské Hradiště

Olej na kartonu, 23x35 cm, signováno vlevo dole Jiří Heřman 1936, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

12659. Uherské Hradiště
Dražba ukončena:21.09.2017 21:01:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč