Jiří Heřman - Učenec v knihovně

Kombinovaná technika, 26x20 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

20017. Učenec v knihovně
Dražba ukončena:26.04.2018 22:16:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč