Jiří Heřman - U vesnického stavení

Olej na překližce, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Jiří Heřman 32. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

84687. U vesnického stavení
Dražba ukončena:25.09.2022 20:15:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč