Jiří Heřman - Stavení u vody

Olej na kartonu, 35x24 cm. Signováno vpravo dole J. Heřman 1935. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

301859. Stavení u vody
Dražba ukončena:02.11.2019 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč