Olej na kartonu. Oba 24x33cm. Signováno vlevo dole a vpravo dole J. Heřman. Rámováno.
o autorovi: 1892 - 1969
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč