Jiří Heřman - Průhled krajinou

Olej na kartonu, 33x43 cm. Signováno vpravo dole J. Heřman 1935. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

72992. Průhled krajinou
Dražba ukončena:24.02.2022 20:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč