Jiří Heřman - Náměstí v Uherském Hradišti

Kresba, 21x30 cm, signováno vpravo dole Jiří Heřman, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Pasparta a kresba ušpiněny. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

10928. Náměstí v Uherském Hradišti
Dražba ukončena:01.06.2017 22:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč