Jiří Heřman - Moravska krajina

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 26x31 cm, signováno vpravo dole Jiří Heřman 31, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

14568. Moravska krajina
Dražba ukončena:29.11.2017 19:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč