Jiří Heřman - Hradišťské kaštany

Olej na překližce, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Jiří Heřman 1947. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

113117. Hradišťské kaštany
Dražba ukončena:17.03.2024 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč