Jiří Heřman - Horní Blatiny z jara

Olej na kartonu, 15x24 cm. Signováno vpravo dole Jiří Heřman. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 28 cm

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

93754. Horní Blatiny z jara
Dražba ukončena:16.04.2023 20:53:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč