Jiří Heřman - Buchlovské kopce

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Jiří Heřman. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

93504. Buchlovské kopce
Dražba ukončena:09.04.2023 20:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč