Jiří Heřman - Vesnice v jarním tání

Olej na plátně, 35x50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1939, rám.

Pozn.: Na několika místech plátno vyboulené.

1892 Paříž, 1969 Uherské Hradiště
Studoval v Paříži kde byl v učení u Františka Kupky. Poté absolvoval studia na Akademii výtvarného umění v Praze u profesorů Alfonse Muchy, Vlaha Bukovace a Vojtěcha Hynaise. Pobýval v Kroměříži, Novém Hrozenkově a Uherském Hradišti.

1181. Vesnice v jarním tání
Dražba ukončena:02.06.2014 20:44:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč