Jiří Heřman - Cestou k poli

Olej na kartonu, 35x45 cm, signováno vpravo dole Jiří Heřman, rám.

1892, Paříž - 1969, Uherské Hradiště
Studoval v Paříži kde byl v učení u Františka Kupky. Poté absolvoval studia na Akademii výtvarného umění v Praze u profesorů Alfonse Muchy, Vlaha Bukovace a Vojtěcha Hynaise. Pobýval v Kroměříži, Novém Hrozenkově a Uherském Hradišti.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4260. Cestou k poli
Dražba ukončena:31.03.2016 21:06:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:9 500 Kč