Olej na kartonu, 35x45 cm, signováno vpravo dole Jiří Heřman, rám.
1892, Paříž - 1969, Uherské Hradiště
Studoval v Paříži kde byl v učení u Františka Kupky. Poté absolvoval studia na Akademii výtvarného umění v Praze u profesorů Alfonse Muchy, Vlaha Bukovace a Vojtěcha Hynaise. Pobýval v Kroměříži, Novém Hrozenkově a Uherském Hradišti.
Pozn.: Rám mírně poškozen.