Olej na kartonu, 31x54 cm, signováno vlevo dole Jiří Hejna 1956, rám, zaskleno.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1921 – 2011
Malíř, grafik. Studoval na Škole umění ve Zlíně, pak na AVU v Praze a posléze na Akademii v Paříži. Zajímal se o prostředí městské krajiny (grafické cykly Pražské motivy a Tvář města), později i o abstraktnější témata.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč