Olej na plátně, 95x72 cm. Nesignováno. Olištováno.
Nejdelší strana: 98 cm
o autorovi: 1946
Malíř, kreslíř. Absolvoval obor plastika a keramika na SUPŠ Brno. Ilustruje učebnice, publikuje kreslený humor v denním tisku. Vystavuje na společných výstavách a účastní se výtvarných stáží ve Francii a Německu.