Jiří Felger - Krajina I.

Olej na sololitu, 16x26 cm. Signováno vpravo uprostřed Felger. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1938 – 1986
Profesionální výtvarník, malíř autodidakt. Byl členem hradecké výtvarné skupiny Horizont, jeho velkým vzorem byl malíř Mikuláš Medek.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč.

Jiří Felger
60907. Krajina I.
Dražba ukončena:01.07.2021 19:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč