Olej na sololitu, 16x26 cm. Signováno vpravo uprostřed Felger. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1938 – 1986
Profesionální výtvarník, malíř autodidakt. Byl členem hradecké výtvarné skupiny Horizont, jeho velkým vzorem byl malíř Mikuláš Medek.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč.