Jiří Felger

60907. Krajina I.

popis: Olej na sololitu, 16x26 cm. Signováno vpravo uprostřed Felger. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 19:21:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 800 Kč