Jiří Eisler - Boj

Olej na sololitu, 38x46 cm, signováno vlevo dole Eisler, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

12049. Boj
Dražba ukončena:29.06.2017 21:00:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč