Jiří Dvořák

69757. Na řece Rokytné

popis: Akvarel, 20x30 cm. Signováno vlevo dole J. Dvořák. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Dílo pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 10.4.1891 – 25.1.1977
Český akademický malíř, původem z rolnické rodiny, studoval zemědělské inženýrství ve Vídni, po 1. světové válce a službě v legiích vystudoval AVU v ateliéru prof. Nechleby. Tématy jeho obrazů jsou portréty, figurální kompozice, zátiší i rozsáhlá krajinářská tvorba.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

zbývá: 5 dnů, 6 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:15:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen