Jiří Dvořák

308943. Krajina na Vysočině

popis: Kolorovaná kresba, 30x42 cm. Signováno vpravo dole Jiří Dvořák. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Dílo pochází z majetku rodiny autora.

dražba ukončena: 12.06.2021 20:01:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo