Olej na sololitu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Drozd Rámováno.
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: 1924 - 1984
Studoval UMPRUM a po válce dokončil studia v grafické speciálce prof. Strnadela. Ve své tvorbě se věnoval malbě i grafice.