Jiří Drozd - Podzim v horách

Olej na kartonu, 48x98 cm, signováno vlevo dole Jiří Drozd, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1924 - 1984
Studoval UMPRUM a po válce dokončil studia v grafické speciálce prof. Strnadela. Ve své tvorbě se věnoval malbě i grafice.

6953. Podzim v horách
Dražba ukončena:25.01.2017 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč