Olej na kartonu, 48x98 cm, signováno vlevo dole Jiří Drozd, rám. Pozn.: Rám poškozen.
o autorovi: 1924 - 1984 Studoval UMPRUM a po válce dokončil studia v grafické speciálce prof. Strnadela. Ve své tvorbě se věnoval malbě i grafice.