Jiří Dlask - Tisíc smyslů

Olej na sololitu, 71x30 cm. Signováno vpravo dole Dlask 73. Rámováno.

Nejdelší strana: 71 cm

o autorovi: 1951 – 2013
Ústecký malíř, grafik a designér. Vystudoval dálkově propagační a užitou grafiku na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, specializační studium propagace si doplnil na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně. Od 80. let pracoval jako nezávislý výtvarník. Jeho tvorba byla ovlivněna surrealismem.

76219. Tisíc smyslů
Dražba ukončena:17.04.2022 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 10.04.2022 20:55:50 5921