Olej na sololitu, 71x30 cm. Signováno vpravo dole Dlask 73. Rámováno.
Nejdelší strana: 71 cm
o autorovi: 1951 – 2013
Ústecký malíř, grafik a designér. Vystudoval dálkově propagační a užitou grafiku na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, specializační studium propagace si doplnil na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně. Od 80. let pracoval jako nezávislý výtvarník. Jeho tvorba byla ovlivněna surrealismem.