Kresba, 56x38 cm Signováno vpravo dole Corvin 61. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Bez poškození
Nejdelší strana: 80 cm
o autorovi: 1931 – 2004
Malíř, grafik, keramik. Studoval na AVU v Praze u profesorů Želibského a Mináře, v Paříži byl na uměleckých stážích. Zaměřením byl převážně krajinář, náměty čerpal z okolí Loun a Slaného, podobně jako Václav Rabas.