Kombinovaná technika, 90x122 cm. Signováno vpravo dole Corvin 84. Rámováno.
o autorovi: 1931 – 2004
Malíř, grafik, keramik. Studoval na AVU v Praze u profesorů Želibského a Mináře, v Paříži byl na uměleckých stážích. Zaměřením byl převážně krajinář, náměty čerpal z okolí Loun a Slaného, podobně jako Václav Rabas.