Jiří Chadima - Večerní schůzka

Litografie, 10x21 cm, signováno vpravo dole Chadima 75, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1923, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

12958. Večerní schůzka
Dražba ukončena:11.10.2017 20:32:29
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:700 Kč