Jiří Chadima - Večer

Tempera, 15x40 cm. Signováno vpravo dole Chadima. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1923, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

94781. Večer
Dražba ukončena:01.06.2023 20:16:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč